niedziela, Październik 20, 2019
Opinie o polskich bukmacherach. Co o firmach mówią klienci?
Oceń tekst

Co o czołowych polskich bukmacherach sądzą gracze? Na ten temat dużo mówią publikowane w sieci opinie. Oto przegląd komentarzy dotyczących trzech firm – Etoto, forBET oraz LVbet.

  1. Etoto – opinie o bukmacherze

  2. forBET – opinie o firmie

  3. LVbet – opinie o bukmacherze

Jeszcze kilka lat temu wybór bukmachera nie był zbyt trudny ani ważny. Właściwie jedynym czynnikiem, który musieliśmy wziąć pod uwagę były nasze indywidualne preferencje dotyczące warunków gry oraz ilości obstawianych warunków. Po uchwaleniu tak zwanej ustawy hazardowej typowanie zakładów u bukmachera działającego nielegalnie jest zagrożone karą grzywny. Przed rozpoczęciem przygody z daną firmą, musimy więc koniecznie upewnić się, że znajduje się ona w prowadzonym przez Ministerstwo Finansów rejestrze. By ułatwić wam zadanie, przygotowaliśmy zestawienie trzech legalnych buków, którzy cieszą się dobrymi opiniami graczy.

Etoto – opinie o bukmacherze

Etoto to firma, która na polskim rynku działa już od ośmiu lat. Swoją działalność rozpoczęła w 2011, a trzy lata później otrzymała licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Jeśli chodzi o pisane przez klientów Etoto opinie, firma uchodzi za jednego z najlepszych buków pod względem jakości obsługi oraz łatwość obsługi strony internetowej. Ta ostatnia jest bardzo przejrzysta, a sposób jej obsługi jest całkowicie intuicyjny. Etoto jest także cenione z uwagi na bonusy dla nowych klientów oraz szeroką ofertę wydarzeń, wśród których znajdziemy zarówno popularne dyscypliny, jak i sporty uznawane za niszowe.

forBET – opinie o firmie

forBET to jeden z najmłodszych działających legalnie bukmacherów – ministerialną licencję otrzymał dopiero w 2018. Krótki staż na polskim rynku nie oznacza jednak, że pod względem oferty firma odstaje o konkurencji. Potwierdzają to dotyczące forBET opinie jego klientów. Ci zwracają uwagę przede wszystkim na szybką rejestrację oraz łatwość obsługi strony internetowej. Nie bez znaczenia jest też różnorodność oferowanych przez firmę zakładów, różniących się dyscypliną, kursem i wieloma innymi parametrami.

LVbet – opinie o bukmacherze

LVbet, działający wcześniej pod szyldem Las Vegas to firma doskonale znana przez polskich graczy. Pod obecną nazwą działa od 2016 i w tym samym roku uzyskała licencję Ministra Finansów. LVbet, poza funkcjonalną i dobrze zaprojektowaną stronę, posiada też sieć kilkudziesięciu punktów naziemnych. Są one zlokalizowane w centralnej i południowej Polsce – między innymi w województwie świętokrzyskim, dolnośląskim, wielkopolskim i małopolskim. Publikowane na temat LVbet opinie są pozytywne. Gracze doceniają przede wszystkim możliwość łatwego obstawiania online oraz wiele typów zakładów.

undefined

Tagi: ,